T_KAROLIN_HOME_LABELT_KAROLIN_HOME_LABELEN
Aktualności

Ciało w ruchu – wspólne ćwiczenia w parku

Ruch pozwala nam na zachowanie sprawności ciała, zdrowia umysłu i spokoju ducha. Ćwiczenia rozciągające, pilates i joga to świetne przygotowanie do tańca, dlatego artyści zespołu „Mazowsze” praktykują je również na co dzień. W dwie niedziela lipca o godzinie 10:00 (14 i 28) zapraszamy Was do Karolina na wspólną gimnastykę na świeżym powietrzu.
Widok pałacu Karolin od frontu, na pierwszym planie artystka zespołu Mazowsze w kostiumie łowickim ze zwiniętymi czterema matami do ćwiczeń

Informacje praktyczne

Data i czas

TERMIN: 14.07.2024

GODZINA: 10:00

Miejsce

Centrum Folkloru Polskiego „Karolin”
ul. Świerkowa 2
05-805 Otrębusy

Dla kogo?

Dla wszystkich

Inne

Wstęp wolny

Artystka zespołu Mazowsze w kostiumie łowickim rozwijająca matę na trawie
Ruch jako forma relaksu
Wakacje to dobry czas na ćwiczenia na świeżym powietrzu. Nasze niedzielne spotkanie skierowane są do wszystkich, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania. Weźcie matę lub koc, załóżcie wygodne ubranie i dołączcie do nas. Przy ładnej pogodnie spotkamy się w parku, wśród zieleni i śpiewu ptaków. W razie deszczu – przeniesiemy się do pałacu. Razem z instruktorką wprowadzimy nasze ciała w ruch, wykonamy różne ćwiczenia rozciągające, popracujemy nad prawidłową sylwetką i elastycznością mięśni, a przede wszystkim odprężymy się, zrelaksujemy ciało i umysł.
Osoba prowadząca spotkanie podczas ćwiczeń rozciągajacych
Osoba prowadząca:
Magdalena Klimiuk – absolwentka łódzkiej szkoły baletowej, magister wychowania fizycznego i fizjoterapii, wieloletnia tancerka Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Certyfikowana instruktorka tańca, fitnessu, aerobiku, aqua aerobiku, pilatesu i kulturystyki, terapeutka metody FITS i integracji sensorycznej. Z zaangażowaniem pracuje z dziećmi i dorosłymi, koncentrując się na poprawie zdrowia fizycznego i postawy. Prowadzi autorską szkołę kręgosłupa i liczne zajęcia ogólnousprawniające, znacząco przyczyniając się do zdrowia.
Informacje praktyczne:
Czas trwania: ok. 2 godziny
WSTĘP WOLNY
 

Kontakt:
telefon: +48 22 208 87 00, +48 605 501 770
e-mail: kontakt@karolinmazowsze.pl