T_KAROLIN_HOME_LABELT_KAROLIN_HOME_LABELEN
Aktualności

Koncerty Noworoczne PZLPiT „Mazowsze”

W weekend 15–16 stycznia zapraszamy do siedziby zespołu „Mazowsze” na Koncerty Noworoczne. W tym czasie w Centrum Folkloru Polskiego „Karolin” odbywać się będą również noworoczne warsztaty rękodzielnicze.
Plakat Koncertu Noworocznego, czarne tło, wirujące pasiaste spódnice, na plakacie informacje o gościu specjalnym Grażynie Brodzińskiej

Informacje praktyczne

Data i czas

TERMIN: 15.01.2022 - 16.01.2022

Miejsce

Sala Widowiskowa Zespołu "Mazowsze"
Otrębusy,
ul. Świerkowa 2

Dla kogo?

Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów

Inne

Wstęp płatny

Fragment plakatu, wirujące spódnice, daty koncertów piętnasty stycznia o godzinie osiemnastej, szesnasty stycznia o godzinie siedemnastej
Koncerty noworoczne
Karnawał w Karolinie rozpoczynamy tradycyjnie Koncertami Noworocznymi. Tym razem zaszczyci nas swoją obecnością niekwestionowana dama polskiej sceny operetkowej Grażyna Brodzińska. Zobaczymy "Mazowsze" w niecodziennym repertuarze. Przeniesiemy się na sale balowe Wiednia i do argentyńskich klubów. Usłyszymy najpiękniejsze walce, tanga, polki i czardasze. A to wszystko w wykonaniu solistów, chóru, baletu i orkiestry PZLPiT "Mazowsze", pod dyrekcją maestro Jacka Bonieckiego.

Zapraszamy na koncerty!
Data i czas:
– 15 stycznia 2022 r. o godzinie 18:00
bilety: Kup bilet
– 16 stycznia 2022 r. o godzinie 17:00
bilety: Kup bilet
Miejsce:
Sala Widowiskowa Zespołu "Mazowsze" | Otrębusy, ul. Świerkowa 2
Ręce trzymają niedokończoną lalkę motankę
Warsztaty rękodzielnicze
W sobotę i w niedzielę w Centrum Folkloru Polskiego „Karolin” odbywać się będą noworoczne warsztaty rękodzielnicze. Sięgniemy do słowiańskich tradycji i wykonamy lalki motanki, którym powierzymy nasze noworoczne życzenia.

Polecane wydarzenia w Centrum Folkloru Polskiego