T_KAROLIN_HOME_LABELT_KAROLIN_HOME_LABELEN
fragment kobiecej głowy, nos oraz uśmiechnięte czerwone usta, na szyi korale, kobieta ubrana w kostium łowicki
Edukacja bez barier
Centrum Folkloru Polskiego „Karolin” to miejsce dostępne dla każdego. Staramy się wychodzić naprzeciw wszystkim potrzebom naszych gości, tak aby każdy czuł się u nas komfortowo i mógł bez przeszkód korzystać z naszej oferty.
Dokładamy wszelkich starań, aby przystosować obiekt zabytkowy, jakim jest Pałac Karolin, do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
Wejście do Centrum Folkloru Polskiego „Karolin” dla osób z niepełnosprawnością ruchową mieści się w łączniku między Pałacem, a Salą Kameralną. Do środka prowadzą dwie platformy schodowe. Poruszanie się po ekspozycji ułatwia winda osobowa znajdująca się wewnątrz budynku. Poszczególne sale wystawy zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić dostęp do prezentowanych obiektów.

Organizujemy oprowadzania, zajęcia edukacyjne i warsztaty dla osób z niepełnosprawnością. Nasza oferta dla grup zorganizowanych może być dostosowana do potrzeb waszej grupy. Jeśli chcielibyście odwiedzić Centrum Folkloru Polskiego „Karolin” serdecznie zachęcamy do kontaktu. Abyśmy mogli zaproponować najlepszy plan wizyty, a także przygotować odpowiednie pomoce, prosimy o określenie specjalnych potrzeb i podanie szczegółowych informacji na temat grupy.

Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu: +48 22 208 87 00 lub +48 605 501 770 w godz. 9:00 – 15:00 lub korzystając ze skrzynki elektronicznej: kontakt@karolinmazowsze.pl