T_KAROLIN_HOME_LABELT_KAROLIN_HOME_LABEL

Odwiedź nas

Nasza oferta

Indywidualni zwiedzający

Odkrywaj polski folklor przy dźwiękach muzyki! Zachęcamy do zwiedzania wystawy stałej samodzielnie lub z przewodnikiem.
Zobacz więcej

Grupy zorganizowane

Prowadzimy działalność edukacyjną skierowaną zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych zwiedzających.
Zobacz więcej

Wizyta szyta na miarę

Karolin to miejsce, w którym można aktywnie i twórczo spędzić czas. Zaplanuj skrojoną pod siebie wizytę.
Zobacz więcej

Edukacja bez barier

Staramy się tworzyć miejsce dostępne dla każdego, wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich zwiedzających.
Zobacz więcej

Co nowego?

koncert
25.09.2021 18:00

Koncert zespołu "Mazowsze" – "Mira i Tadeusz"

Koncert "Mira i Tadeusz" już w najbliższy weekend. Dla uczestników tego wydarzenia dostosowaliśmy godziny otwarcia Centrum Folkloru Polskiego "Karolin". Sobota, 25.09: 10:00–18:00 Niedziela, 26.09: 10:00–17:00 Kasy biletowe zamykane są 30 minut przed zamknięciem ekspozycji. Koncert rozpoczyna się o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej Zespołu "Mazowsze".
Inne
03.09.2021 - 05.09.2021 10:00

Rodzinny Piknik z Zespołem „Mazowsze”

Uroczystemu otwarciu Centrum Folkloru Polskiego będzie towarzyszył Rodzinny Piknik z Zespołem „Mazowsze”, który cyklicznie, odbywa się w Karolinie. To tradycyjne, coroczne spotkanie zapoczątkowane kilka lat temu, cieszy się niesłabnącą popularnością wśród okolicznych mieszkańców oraz tych, którzy z bliska i daleka przyjeżdżają do siedziby naszego zespołu.
koncert
03.09.2021 20:00

Koncert „Mazowsze” i De Mono

Tegoroczny Piknik z pewnością będzie wyjątkowym wydarzeniem kulturalnym. Rozpocznie się już w piątek 3 września o godz. 20.00 wspólnym koncertem zespołu „Mazowsze" i De Mono. Będziemy mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć naszych artystów w repertuarze kultowego polskiego zespołu, a także usłyszeć jak z mazowszańskim repertuarem radzą sobie muzycy De Mono.
Inne
04.09.2021 11:00

Otwarcie Centrum Folkloru Polskiego "Karolin"

Już we wrześniu zostanie otwarte Centrum Folkloru Polskiego „Karolin”, na które wszyscy w „Mazowszu” niecierpliwie czekaliśmy. To zlokalizowane w Pałacu Karolin miejsce, które nie tylko pozwoli zapoznać się z polską kulturą narodową w jej regionalnych odmianach, ale również dopełni tego, co przez ponad siedemdziesiąt lat czyni zespół „Mazowsze”, prezentując folklor polski na scenach całego świata.

Wstęp wolny!

1 /
Zobacz wszystkie aktualności

Atrakcje Karolina

Karolin to kompleks turystyczno-rekreacyjny zlokalizowany w zacisznej otulinie Lasu Młochowskiego. Na miejscu czeka na Was wiele atrakcji.
Oficyna - WawelOficyna - BursaSala WidowiskowaSala KameralnaCentrumFolkloru Polskiego "Karolin"Karczma StaropolskaPlac ZabawCentrum Konferencyjno-NoclegoweBiały DworekŚcieżki EdukacyjneDomek Myśliwski